EN

OPUBLIKOWANE

02 / 09 / 2020

PRACA W PROFESJONALNYM CONTACT CENTER

CCIG to wyjątkowa organizacja w branży call i contact center, tworzona przez profesjonalistów wyspecjalizowanych w skutecznej wielokanałowej komunikacji biznesu z końcowym Klientem - zarówno B2C, jak i B2B. W 2016 roku odebraliśmy nagrodę główną w konkursie Ambasador Call Center w kategorii Firma, co więcej w tym roku po raz trzeci dołączyliśmy do grona laureatów w rankingu Gazele Biznesu jest to dla nas ogromne wyróżnienie! Jeśli chcesz z nami codziennie się rozwijać, uczyć, zdobywać doświadczenie, APLIKUJ!

STANOWISKO: TELEFONICZNY DORADCA KLIENTA

Jakie będą Twoje zadania:

  • profesjonalne doradztwo Klientom (telefoniczny kontakt z klientem)
  • budowanie pozytywnych relacji z Klientem oraz dobór odpowiedniej oferty do jego potrzeb
  • dbałość o dobry wizerunek firmy
  • negocjacje, zbijanie obiekcji, argumentacja - tego nauczysz się na profesjonalnym szkoleniu wstępnym!

Czego oczekujemy?

  • przede wszystkim pozytywnego nastawienia!
  • łatwości w przyswajaniu wiedzy produktowej
  • zaangażowania w wykonywanie zadań
  • dobrej organizacji pracy
  • dyspozycyjności minimum 20 godzin od poniedziałku do soboty
  • wysokiej kultury osobistej
  • chęci rozwoju  ;)

Proponowane warunki:

  • gwarantowaną stawkę godzinową - 17,00 zł brutto
  • DODATKOWO premie oraz prowizje od sprzedaży
  • certyfikowane szkolenia z trenerami sprzedaży
  • elastyczny grafik pracy - Ty sam ustalasz swoje godziny pracy
  • ciekawe możliwości rozwoju i awansowania
  • extra korzyści - rabaty do sklepów i na usługi, konkursy, piłkarzyki lub gry ps3 itp.
  • możliwość pracy ze znajomymi - przyjdźcie do nas razem!
  • wypłata 2 razy w  miesiącu!
  • możliwości rozwoju, prowadzimy szereg rekrutacji wewnętrznych

 Aplikację proszę przesłać na adres hrt@ccig.pl - na pewno się z Tobą skontaktujemy i odpowiemy na wszystkie Twoje pytania :)

Szanowni Państwo,

Klikając „Przejdź do strony” lub zamykając okno, zgadzasz się na poniższe. Możesz też odmówić zgody.

Od 25 maja 2018 roku obowiązuje Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (EU) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 roku w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem ich danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako RODO, GDPR lub Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych Osobowych). Celem RODO jest ujednolicenie zasad przetwarzania danych osobowych w całej Unii Europejskiej oraz ustandaryzowanie informacji kierowanych do klientów o ich prawach.

W związku z powyższym, w zakładce RODO na stronie http://www.tkp.com.pl/informacja-o-ochronie-danych-osobowych, znajdziecie Państwo informacje dotyczące przetwarzania Państwa danych osobowych przez Tarnowski Klaster Przemysłowy S.A. z siedzibą w Tarnowie (33-100) przy ul. Słowackiego 12 oraz zasady, na jakich będzie się to obecnie odbywać. Niniejsza informacja nie wymaga od Państwa żadnych dodatkowych działań.

Pełna informacja