EN

OPUBLIKOWANE

07 / 02 / 2018

Krótki opis stanowiska pracy

Osoba na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za nadzór nad pracą projektantów dbając o terminowość wykonanych zleceń oraz będzie uczestniczyć w ustaleniach technicznych projektowanych maszyn i urządzeń.

Wymagania niezbędne

1. Minimum 2-letnie doświadczenie w projektowaniu
2. Wykształcenie wyższe techniczne (mechaniczne)
3. Biegła znajomość języka angielskiego
4. Znajomość programu SolidWorks (2016)
5. Komunikatywność oraz umiejętność koordynowania prac
6. Prawo jazdy kat. B

Wymagania dodatkowe

Zaangażowanie, kreatywność, uczciwość, samodzielność i chęć podnoszenia własnych kwalifikacji

Zakres szczegółowych obowiązków pracownika

1. Projektowanie maszyn, zespołów i elementów w środowisku SolidWorks 3D
2. Planowanie, harmonogramowanie i podział prac projektowych.
3. Nadzór nad przestrzeganiem harmonogramu wykonania projektu.
4. Nadzór i kontrola jakości, złożoności oraz kosztu wytworzenia zaprojektowanych detali.
5. Raportowanie przełożonemu aktualnego zaawansowania prac projektowych.
6. Prowadzenie konsultacji z klientami w celu uzgodnienia zoptymalizowanego funkcjonalnie i kosztowo projektu.
7. Zatwierdzanie i przekazanie dokumentacji projektowej do Produkcji.
8. Współpraca z innymi Działami firmy przy produkcji, montażu oraz rozruchu maszyn.
9. Ewidencja czasu pracy projektantów oraz jego rozliczenie w ujęciu projektowym.
10. Wykonywanie poleceń przełożonego.

Oferujemy

1.Pracę pełną wyzwań w dynamicznym środowisku,
2. Udział w realizowaniu interesujących i nowatorskich projektów,
3. Możliwość rozwoju i zdobywanie nowej wiedzy,
4. Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę.

  1. Atrakcyjne benefity i systemy premiowania

Uprzejmie informujemy, iż skontaktujemy się tylko z wybranymi Kandydatami.

Prosimy o dołączenie do życiorysu i podpisanie następującej klauzuli: ” Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w dokumencie CV zarówno na potrzeby prowadzonej rekrutacji jak również po jej zakończeniu. Jednocześnie wyrażam zgodę na pozostawienie przekazanego dokumentu CV przez pracodawcę oraz przetwarzania moich danych osobowych w celu tworzenia i prowadzenia elektronicznej bazy danych co umożliwi wykorzystanie moich danych osobowych w kolejnych procesach rekrutacyjnych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 29 sierpnia 1997 r. ( Dz. U z 2002 nr 101, poz. 926) .”

ELPLC S.A.

Hala o powierzchni: 1667,40 m2

czytaj więcej

FIRMA ZNAJDUJE SIĘ W

Inkubator Przedsiębiorczości

Inkubator Przedsiębiorczości Największy w Małopolsce.Do wynajęcia powierzchnie biurowe oraz przemysłowo-magazynowe.Preferencyjne ceny – 11 zł za metr kwadratowy.Ulgi i przywileje Specjalnej Strefy Ekonomicznej.Oferta dla przedsiębiorców rozpoczynających działalność ...

Szanowni Państwo,

Klikając „Przejdź do strony” lub zamykając okno, zgadzasz się na poniższe. Możesz też odmówić zgody.

Od 25 maja 2018 roku obowiązuje Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (EU) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 roku w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem ich danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako RODO, GDPR lub Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych Osobowych). Celem RODO jest ujednolicenie zasad przetwarzania danych osobowych w całej Unii Europejskiej oraz ustandaryzowanie informacji kierowanych do klientów o ich prawach.

W związku z powyższym, w zakładce RODO na stronie http://www.tkp.com.pl/informacja-o-ochronie-danych-osobowych, znajdziecie Państwo informacje dotyczące przetwarzania Państwa danych osobowych przez Tarnowski Klaster Przemysłowy S.A. z siedzibą w Tarnowie (33-100) przy ul. Słowackiego 12 oraz zasady, na jakich będzie się to obecnie odbywać. Niniejsza informacja nie wymaga od Państwa żadnych dodatkowych działań.

Pełna informacja