EN

OPUBLIKOWANE

05 / 04 / 2017

Do pracy w biurze w Tarnowie poszukujemy osoby na stanowisko Kierownika projektu.

Zakres obowiązków:

  • zarządzanie projektami informatycznymi z zakresu tworzenia aplikacji mobilnych iOS i Android, serwisów internetowych oraz aplikacji webowych

  • koordynacja prac kilkuosobowych zespołów programistów

  • analiza wymagań biznesowych, kontakt z klientem

  • tworzenie dokumentacji projektowej

  • skuteczne doprowadzanie projektów do szczęśliwego końca zgodnie z harmonogramem, budżetem, zakresem i kryteriami jakościowymi

Wymagania:

  • minimum roczne doświadczenie w kierowaniu projektami i zespołem w branży IT lub pokrewnej

  • znajomość metodyki PMBOK i/lub SCRUM oraz narzędzi informatycznych wspomagających zarządzanie projektami

  • zainteresowanie nowoczesnymi technologiami internetowymi i mobilnymi

  • dobra organizacja pracy

  • komunikatywność

  • zdolności analityczne

  • umiejętność rozwiązywania problemów

  • umiejętność motywowania i zarządzania zespołem

  • wyższe wykształcenie

  • dobra znajomość języka angielskiego

Oferujemy:

  • udział w innowacyjnych projektach realizowanych dla polskich i zagranicznych klientów

  • pracę w młodym zespole w nowoczesnym biurze zlokalizowanym w Tarnowskim Inkubatorze Przedsiębiorczości

  • atrakcyjne wynagrodzenie w oparciu o umowę o pracę na pełen etat

  • służbowy laptop i telefon

Sposób aplikowania:

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV ze zdjęciem na adres e-mail kontakt@altconnect.pl z dopiskiem:

"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w złożonych przeze mnie dokumentach dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych, Dz. U. nr 133. poz.883)"

ALTCONNECT Sp. z o.o.

Spółka prowadzi działalność w branży IT i specjalizuje się w tworzeniu aplikacji mobilnych iOS i Android oraz aplikacji i serwisów WWW. ALTCONNECT Sp. z o.o. specjalizuje się w tworzeniu aplikacji mobilnych na smartfony i tablety z systemem operacyjnym iOS i Android oraz aplikacji internetowych. Spółka realizuje projekty na zamówienie, świadczy usługi outsou...

czytaj więcej

FIRMA ZNAJDUJE SIĘ W

Inkubator Przedsiębiorczości

Inkubator Przedsiębiorczości Największy w Małopolsce.Do wynajęcia powierzchnie biurowe oraz przemysłowo-magazynowe.Preferencyjne ceny – 11 zł za metr kwadratowy.Ulgi i przywileje Specjalnej Strefy Ekonomicznej.Oferta dla przedsiębiorców rozpoczynających działalność ...

Szanowni Państwo,

Klikając „Przejdź do strony” lub zamykając okno, zgadzasz się na poniższe. Możesz też odmówić zgody.

Od 25 maja 2018 roku obowiązuje Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (EU) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 roku w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem ich danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako RODO, GDPR lub Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych Osobowych). Celem RODO jest ujednolicenie zasad przetwarzania danych osobowych w całej Unii Europejskiej oraz ustandaryzowanie informacji kierowanych do klientów o ich prawach.

W związku z powyższym, w zakładce RODO na stronie http://www.tkp.com.pl/informacja-o-ochronie-danych-osobowych, znajdziecie Państwo informacje dotyczące przetwarzania Państwa danych osobowych przez Tarnowski Klaster Przemysłowy S.A. z siedzibą w Tarnowie (33-100) przy ul. Słowackiego 12 oraz zasady, na jakich będzie się to obecnie odbywać. Niniejsza informacja nie wymaga od Państwa żadnych dodatkowych działań.

Pełna informacja